Hier vindt u de deelnemende kunstenaars, musea/kunstgaleries en groepsexposities.
Een overzicht van de kunstroutes is opgenomen in de Kunstcatalogus 2019 (verkrijgbaar vanaf begin oktober).

Goedgekeurd
Paul Kok
Categorie(ën): Schilderijen
Stijl: Realisme
Materiaal: Olieverf op linnen
Goedgekeurd
Klasiena Soepboer
Categorie(ën): Fotografie, Beelden
Stijl: mixed media
Materiaal: klei/mixed media
Goedgekeurd
Regoort
Categorie(ën): Objecten
Stijl: Esthetische vormgeving
Materiaal: Hout
Goedgekeurd
gerda dapper
Categorie(ën): Schilderijen, Tekeningen
Stijl: figuratief
Materiaal: olieverf, acryl, houtkool, pastel
Goedgekeurd
Tilly Schilperoort
Categorie(ën): Fotografie
Stijl: Moderne fotografie.
Materiaal: aluminium
Goedgekeurd
Aad Kouwenhoven
Categorie(ën): Schilderijen
Stijl: impressionistisch, ruimte
Materiaal: aquarelverf /gouache/inkt, grover papiersorten
Goedgekeurd
Anne-Fieke Later - fijnschilder
Categorie(ën): Schilderijen
Stijl: Realisme, magisch realisme
Materiaal: Olieverf op paneel
Goedgekeurd
Lanser, Wilma
Categorie(ën): Schilderijen
Stijl: figuratief
Materiaal: olieverf
Goedgekeurd
agema-art
Categorie(ën): Grafiek, Sieraden
Stijl: Abstract
Materiaal: Porselein / stains / goudluster / acryl
Goedgekeurd
AFM Chantal Ruisseau
Categorie(ën): Schilderijen, Multimedia
Stijl: Free Abstract Fine Art.
Materiaal: Olieverf. Oil on Canvas.
Goedgekeurd
Schilderijen Cornel
Categorie(ën): Schilderijen
Stijl: abstract en figuratief
Materiaal: Acryl Linnen
Goedgekeurd
Truus Bongenaar
Categorie(ën): Schilderijen, Tekeningen
Stijl: realistisch
Materiaal: acryl en houtskool op doek en papier
Jump to page:
1 2 3
Goedgekeurd
de Kazerne
Goedgekeurd
Kunstgroep Zuidlaan
Goedgekeurd
Code Rood
Goedgekeurd
DamesVijf
Goedgekeurd
Folgersart
Goedgekeurd
Sluistuinen
Goedgekeurd
DamesVijf
Goedgekeurd
Seven+
Goedgekeurd
De Steenvrouwe
Goedgekeurd
BURCHTKUNST-11
Goedgekeurd
beelden Lijtweg
Goedgekeurd
Jurriaans collectief
Goedgekeurd
Steenslag
Goedgekeurd
Frankenstate
Goedgekeurd
Multi Media
Goedgekeurd
Anekdote Art
Goedgekeurd
"de verBEELDing"
Goedgekeurd
KUNST 88
Goedgekeurd
Artists aan Zee
Goedgekeurd
Het Wapen van Bergen
Exposerende kunstenaars:

David Granaat
Bergense School en tijdgenoten
en anderen
-
-
-

Goedgekeurd
Woon- en Kunstgalerie "Regenboog"
Exposerende kunstenaars:

- Mats Jonasson
Johanna Walters
- Vera van der Lingen
Frans Feijen
Boy Aure
Talirai Chimba
-
-
-
-

Goedgekeurd
In de Aap
Exposerende kunstenaars:

- Judy van Meteren
- Willemien Nijman
- Theo Olthuis
- Irene Min
- Emile van den Bergh
- ntb

Goedgekeurd
First Class Art
Exposerende kunstenaars:

- Merab Gagiladze
- Alexey Kvaratskheliya
- Nugzar Kakhiani
- David Giorgadze
- Nicole Schaap
- Marga Boogaard
- David Popiashvili

Goedgekeurd
Museum Kranenburgh
Goedgekeurd
Rogier Jonk gallery & artcafé
Exposerende kunstenaars:

- Nic Jonk
Karel Appel
Corneille
Rogier Jonk
Von Visser,
Herman Brood
Rieke Meima
Rian van Nieuwkerk
Victor van Leeuwen
Hetty Branderhorst - Snijder
Peter Sluijter
Begoña Lafuente lópez
Aly van der Woude
Betty Jonker
Marc Lange

-
-
-
-
-

Goedgekeurd
De Beeldenstorm
Exposerende kunstenaars:

Martin Hogeweg
Evert den Hartog
Wim Bals
Janhendrik Dolsma
Jonneke Kodde
Anke Birnie
Lieven d'Haese

Goedgekeurd
Goldfish Finearts
Exposerende kunstenaars:

- Chris Tap
- Tonny Baars
Jonathan Wilder
B-Art
-
-
-
-

Goedgekeurd
#kruisbestuivingalom
Exposerende kunstenaars:

- Bianca Bloemen
- Serge Postma
-
-
-
-

Goedgekeurd
Galerie Lida Dijkstra
Exposerende kunstenaars:

- Lida Dijkstra - Pastoor
- Marijke in de Bosch
- Marjan Smit
- Romee Kanis
- Loet van Veen
- en anderen ...

Goedgekeurd
Kunsthuis Marc Chagall
Exposerende kunstenaars:

- Marc Chagall
- Kees van Dongen
-
-
-
-

Goedgekeurd
Galeria Pura Vida Interior
Exposerende kunstenaars:

- José Ortiz
- Miguel Maldonado
- Santiago Gutierrez
- Felipe Potosme
- Romeo Gallegos
- Angela Potosme

Goedgekeurd
Schlessart Verre Verwanten / Distant Kinship
Exposerende kunstenaars:

Grafiekgroep Bergen
Elsbeth Cochius
Eric van de Wal
Hans Kleinsman
Jadranka Njegovan
José van Tubergen
Madeleine Leddy
Nan Mulder
Piet Lont
Gea Karhof
Grafiekgroep Nieuw Zeeland
Beth Charles
Caroll Shepheard
Catherine MacDonald
Jacqueline Aust
Kathy Boyle
Kim Lowe
Mark Graver
Prue MacDougall
Steve Lovett

-
-
-
-
-

Goedgekeurd
De Pioen Goudsmeden
Exposerende kunstenaars:

- Maarten van der Zon
-
-
-
-
-

Goedgekeurd
Obsession of Art
Exposerende kunstenaars:

Schilderijen en tekeningen:
- Alireza Varzandeh (DE)
- Anne Dewailly (FR)
- Deladier Almeida (BR)
- Heiner Meijer (DE)
- Lizette Luijten (NL)
- Robert Heindel (US)
- Marcello Malandugno (IT)
- Peter van Straten (ZA)
- Peter Westcott (UK)
Fotografie;
- Raymond Rutting (NL)
Glaskunst:
- Nick Mount (Aus)
- Edols & Elliot (Aus)
Beelden:
- Fabrizio Pozzoli (IT)
- Heiner Meijer (DE)

-
-
-
-
-

Goedgekeurd
Atelier Bergen
Exposerende kunstenaars:

- Herman van Ankeren
Olga Beijer
Terry van Dijk
Corry Scipio Blume
Aalt van Huisstede
Paulien van der Klei
Ronald van Lieshout
Adrie Schaper
Gera Snellen
Tiny Schepers
Nettie Wietzema Menkhorst

-
-
-
-
-

Goedgekeurd
Galerie Lida Dijkstra
Exposerende kunstenaars:

- Lida Dijkstra - Pastoor
- Marijke in de Bosch
- Marjan Smit
- Romee Kanis
- en anderen ...
-