Hier vindt u de deelnemende kunstenaars, musea/kunstgaleries en groepsexposities.
Een overzicht van de kunstroutes is opgenomen in de Kunstcatalogus 2019 (verkrijgbaar vanaf begin oktober).

Goedgekeurd
Hubert Bijkerk
Categorie(ën): Objecten, Beelden
Stijl: figuratief en abstract
Materiaal: brons, cortenstaal en RVS
Goedgekeurd
Vincent Bakkum
Categorie(ën): Objecten
Stijl: Schilderijen
Materiaal: Acryl op doek
Goedgekeurd
Freya Boekel-Eriks
Categorie(ën): Sieraden
Stijl: Eigen stijl: FreyApart
Materiaal: Zilver, onedel metaal, mineralen, glas, schelp, ....
Goedgekeurd
Ab Stoel
Ab Stoel
Categorie(ën): Objecten
Stijl: realistisch minimalistisch
Materiaal: cortenstaal
Goedgekeurd
Joshua Pennings Sculpturen
Categorie(ën): Beelden
Stijl: Figuratief, Realisme
Materiaal: Cortenstaal
Goedgekeurd
Truus Bongenaar
Truus Bongenaar
Stijl: realistisch
Materiaal: acryl en houtskool op doek en papier
Goedgekeurd
Paul Kok
Paul Kok
Stijl: Realisme
Materiaal: Olieverf op linnen
Goedgekeurd
Mary and the Locks
Stijl: Illustratief
Materiaal: Aquarel
Goedgekeurd
Rense de Boer
Categorie(ën): Sieraden
Stijl: Beeldend intuitief
Materiaal: Zuidzee parels,goud,zilver.brons,leder
Goedgekeurd
Henny Mazurel
Categorie(ën): Beelden
Stijl: Figuratief
Materiaal: Acryl-Steen
Goedgekeurd
Ruth Zuidema
Stijl: realistisch
Materiaal: olieverf op paneel en doek
Goedgekeurd
Susan Schoemaker
Susan Schoemaker
Categorie(ën): Beelden
Stijl: Figuratief
Materiaal: Bronzen beelden, acryl op doek
Jump to page:
2 3 4 5 6
Goedgekeurd
Code Rood
Code Rood
Goedgekeurd
blooming Hotel
Goedgekeurd
Sluistuinen
Goedgekeurd
beelden Lijtweg
Goedgekeurd
Jurriaans collectief
Jurriaans collectief
Goedgekeurd
Kunstgroep Zuidlaan
Goedgekeurd
de Kazerne
de Kazerne
Goedgekeurd
DamesVijf
Goedgekeurd
Frankenstate
Goedgekeurd
"de verBEELDing"
"de verBEELDing"
Goedgekeurd
Folgersart
Goedgekeurd
Seven+
Seven+
Goedgekeurd
BURCHTKUNST-11
BURCHTKUNST-11
Goedgekeurd
Steenslag
Steenslag
Goedgekeurd
KUNST 88
Goedgekeurd
Multi Media
Goedgekeurd
DamesVijf
DamesVijf
Goedgekeurd
De Steenvrouwe
Goedgekeurd
Artists aan Zee
Artists aan Zee
Goedgekeurd
Anekdote Art
Anekdote Art
Goedgekeurd
Atelier Bergen
Exposerende kunstenaars:

- Herman van Ankeren
Olga Beijer
Terry van Dijk
Corry Scipio Blume
Aalt van Huisstede
Paulien van der Klei
Ronald van Lieshout
Adrie Schaper
Gera Snellen
Tiny Schepers
Nettie Wietzema Menkhorst

-
-
-
-
-

Goedgekeurd
Museum Kranenburgh
Museum Kranenburgh
Goedgekeurd
In de Aap
Exposerende kunstenaars:

- Judy van Meteren
- Willemien Nijman
- Theo Olthuis
- Irene Min
- Emile van den Bergh
- ntb

Goedgekeurd
Rogier Jonk gallery & artcafé
Exposerende kunstenaars:

- Nic Jonk
Karel Appel
Corneille
Rogier Jonk
Von Visser,
Herman Brood
Rieke Meima
Rian van Nieuwkerk
Victor van Leeuwen
Hetty Branderhorst - Snijder
Peter Sluijter
Begoña Lafuente lópez
Aly van der Woude
Betty Jonker
Marc Lange

-
-
-
-
-

Goedgekeurd
Goldfish Finearts
Exposerende kunstenaars:

- Chris Tap
- Tonny Baars
Jonathan Wilder
B-Art
-
-
-
-

Goedgekeurd
Schlessart Verre Verwanten / Distant Kinship
Exposerende kunstenaars:

Grafiekgroep Bergen
Elsbeth Cochius
Eric van de Wal
Hans Kleinsman
Jadranka Njegovan
José van Tubergen
Madeleine Leddy
Nan Mulder
Piet Lont
Gea Karhof
Grafiekgroep Nieuw Zeeland
Beth Charles
Caroll Shepheard
Catherine MacDonald
Jacqueline Aust
Kathy Boyle
Kim Lowe
Mark Graver
Prue MacDougall
Steve Lovett

-
-
-
-
-

Goedgekeurd
#kruisbestuivingalom
#kruisbestuivingalom
Exposerende kunstenaars:

- Bianca Bloemen
- Serge Postma
-
-
-
-

Goedgekeurd
Kunsthuis Marc Chagall
Exposerende kunstenaars:

- Marc Chagall
- Kees van Dongen
-
-
-
-

Goedgekeurd
De Pioen Goudsmeden
Exposerende kunstenaars:

- Maarten van der Zon
-
-
-
-
-

Goedgekeurd
De Beeldenstorm
Exposerende kunstenaars:

Martin Hogeweg
Evert den Hartog
Wim Bals
Janhendrik Dolsma
Jonneke Kodde
Anke Birnie
Lieven d'Haese

Goedgekeurd
Woon- en Kunstgalerie "Regenboog"
Exposerende kunstenaars:

- Mats Jonasson
Johanna Walters
- Vera van der Lingen
Frans Feijen
Boy Aure
Talirai Chimba
-
-
-
-

Goedgekeurd
Galeria Pura Vida Interior
Galeria Pura Vida Interior
Exposerende kunstenaars:

- José Ortiz
- Miguel Maldonado
- Santiago Gutierrez
- Felipe Potosme
- Romeo Gallegos
- Angela Potosme

Goedgekeurd
Obsession of Art
Obsession of Art
Exposerende kunstenaars:

Schilderijen en tekeningen:
- Alireza Varzandeh (DE)
- Anne Dewailly (FR)
- Deladier Almeida (BR)
- Lizette Luijten (NL)
- Robert Heindel (US)
- Marcello Malandugno (IT)
- Peter van Straten (ZA)
- Peter Westcott (UK)
Glaskunst:
- Nick Mount (Aus)
- Edols & Elliot (Aus)
Beelden:
- Fabrizio Pozzoli (IT)
- Rietje Geurts (NL)

-
-
-
-
-

Goedgekeurd
Het Wapen van Bergen
Het Wapen van Bergen
Exposerende kunstenaars:

David Granaat
Bergense School en tijdgenoten
Saskia van der Poel
Loek Theunissen
Carla Peperkamp
Milène Evers
Anke Wynia
Elles Limburg
Esther Koeman

Goedgekeurd
Galerie Lida Dijkstra
Exposerende kunstenaars:

- Lida Dijkstra - Pastoor
- Marijke in de Bosch
- Marjan Smit
- Romee Kanis
- en anderen ...
-

Goedgekeurd
First Class Art
Exposerende kunstenaars:

- Merab Gagiladze
- Alexey Kvaratskheliya
- Nugzar Kakhiani
- David Giorgadze
- Nicole Schaap
- Marga Boogaard
- David Popiashvili