Hier vindt u de deelnemende kunstenaars, musea/kunstgaleries en groepsexposities.
Een overzicht van de kunstroutes is opgenomen in de Kunstcatalogus 2019 (verkrijgbaar vanaf begin oktober).

Goedgekeurd
Inge Deen
Categorie(ën): Multimedia
Stijl: Surrealisme
Materiaal: Papier Verf
Goedgekeurd
Roland van den Heuvel
Roland van den Heuvel
Stijl: Figuratieve abstracties
Materiaal: Olieverf
Goedgekeurd
Denise Kamp
Categorie(ën): Beelden
Stijl: expressionistisch, lyrisch
Materiaal: inkt, was , gouache, collage ,brons
Goedgekeurd
Marjan van Asperen
Categorie(ën): Multimedia
Stijl: Kleurrijke romantiek
Materiaal: Papier, klei, verf, inkt.
Goedgekeurd
Hans van Marwijk, kunstschilder
Hans van Marwijk, kunstschilder
Stijl: figuratief
Materiaal: linnen / olieverf
Goedgekeurd
Fransje Versloot
Stijl: abstract
Materiaal: acrylverf
Goedgekeurd
Steven de Peven
Categorie(ën): Beelden, Multimedia
Stijl: eigen
Materiaal: zeer gevarieerd
Goedgekeurd
Ramon Bruin
Ramon Bruin
Stijl: Expressionisme/popart
Materiaal: acryl, spuitverf en olie pastel op canvas
Goedgekeurd
Meta Joanknecht
Categorie(ën): Objecten, Sieraden
Stijl: contemporain
Materiaal: gerecycleerde materialen
Goedgekeurd
Ria Kuiper
Categorie(ën): Beelden
Stijl: abstract en geabstraheerd
Materiaal: steen
Goedgekeurd
Liesbet Tol
Stijl: semi-figuratief
Materiaal: olie en acrylverf, krijt, potlood, doek, paneel, papier, hout
Goedgekeurd
Joshua Pennings Sculpturen
Categorie(ën): Beelden
Stijl: Figuratief, Realisme
Materiaal: Cortenstaal
Jump to page:
1 2 3 4 5
Goedgekeurd
Steenslag
Steenslag
Goedgekeurd
Kunstgroep Zuidlaan
Goedgekeurd
KUNST 88
Goedgekeurd
de Kazerne
de Kazerne
Goedgekeurd
BURCHTKUNST-11
BURCHTKUNST-11
Goedgekeurd
De Steenvrouwe
Goedgekeurd
Artists aan Zee
Artists aan Zee
Goedgekeurd
Folgersart
Goedgekeurd
Jurriaans collectief
Jurriaans collectief
Goedgekeurd
Sluistuinen
Goedgekeurd
Code Rood
Code Rood
Goedgekeurd
DamesVijf
Goedgekeurd
blooming Hotel
Goedgekeurd
beelden Lijtweg
Goedgekeurd
DamesVijf
DamesVijf
Goedgekeurd
Multi Media
Goedgekeurd
Seven+
Seven+
Goedgekeurd
Anekdote Art
Anekdote Art
Goedgekeurd
"de verBEELDing"
"de verBEELDing"
Goedgekeurd
Frankenstate
Goedgekeurd
De Pioen Goudsmeden
Exposerende kunstenaars:

- Maarten van der Zon
-
-
-
-
-

Goedgekeurd
Rogier Jonk gallery & artcafé
Exposerende kunstenaars:

- Nic Jonk
Karel Appel
Corneille
Rogier Jonk
Von Visser,
Herman Brood
Rieke Meima
Rian van Nieuwkerk
Victor van Leeuwen
Hetty Branderhorst - Snijder
Peter Sluijter
Begoña Lafuente lópez
Aly van der Woude
Betty Jonker
Marc Lange

-
-
-
-
-

Goedgekeurd
De Beeldenstorm
Exposerende kunstenaars:

Martin Hogeweg
Evert den Hartog
Wim Bals
Janhendrik Dolsma
Jonneke Kodde
Anke Birnie
Lieven d'Haese

Goedgekeurd
Goldfish Finearts
Exposerende kunstenaars:

- Chris Tap
- Tonny Baars
Jonathan Wilder
B-Art
-
-
-
-

Goedgekeurd
Kunsthuis Marc Chagall
Exposerende kunstenaars:

- Marc Chagall
- Kees van Dongen
-
-
-
-

Goedgekeurd
Obsession of Art
Obsession of Art
Exposerende kunstenaars:

Schilderijen en tekeningen:
- Alireza Varzandeh (DE)
- Anne Dewailly (FR)
- Deladier Almeida (BR)
- Lizette Luijten (NL)
- Robert Heindel (US)
- Marcello Malandugno (IT)
- Peter van Straten (ZA)
- Peter Westcott (UK)
Glaskunst:
- Nick Mount (Aus)
- Edols & Elliot (Aus)
Beelden:
- Fabrizio Pozzoli (IT)
- Rietje Geurts (NL)

-
-
-
-
-

Goedgekeurd
Het Wapen van Bergen
Het Wapen van Bergen
Exposerende kunstenaars:

David Granaat
Bergense School en tijdgenoten
Saskia van der Poel
Loek Theunissen
Carla Peperkamp
Milène Evers
Anke Wynia
Elles Limburg
Esther Koeman

Goedgekeurd
Museum Kranenburgh
Museum Kranenburgh
Goedgekeurd
Atelier Bergen
Exposerende kunstenaars:

- Herman van Ankeren
Olga Beijer
Terry van Dijk
Corry Scipio Blume
Aalt van Huisstede
Paulien van der Klei
Ronald van Lieshout
Adrie Schaper
Gera Snellen
Tiny Schepers
Nettie Wietzema Menkhorst

-
-
-
-
-

Goedgekeurd
Schlessart Verre Verwanten / Distant Kinship
Exposerende kunstenaars:

Grafiekgroep Bergen
Elsbeth Cochius
Eric van de Wal
Hans Kleinsman
Jadranka Njegovan
José van Tubergen
Madeleine Leddy
Nan Mulder
Piet Lont
Gea Karhof
Grafiekgroep Nieuw Zeeland
Beth Charles
Caroll Shepheard
Catherine MacDonald
Jacqueline Aust
Kathy Boyle
Kim Lowe
Mark Graver
Prue MacDougall
Steve Lovett

-
-
-
-
-

Goedgekeurd
In de Aap
Exposerende kunstenaars:

- Judy van Meteren
- Willemien Nijman
- Theo Olthuis
- Irene Min
- Emile van den Bergh
- ntb

Goedgekeurd
Galeria Pura Vida Interior
Galeria Pura Vida Interior
Exposerende kunstenaars:

- José Ortiz
- Miguel Maldonado
- Santiago Gutierrez
- Felipe Potosme
- Romeo Gallegos
- Angela Potosme

Goedgekeurd
Woon- en Kunstgalerie "Regenboog"
Exposerende kunstenaars:

- Mats Jonasson
Johanna Walters
- Vera van der Lingen
Frans Feijen
Boy Aure
Talirai Chimba
-
-
-
-

Goedgekeurd
First Class Art
Exposerende kunstenaars:

- Merab Gagiladze
- Alexey Kvaratskheliya
- Nugzar Kakhiani
- David Giorgadze
- Nicole Schaap
- Marga Boogaard
- David Popiashvili

Goedgekeurd
Galerie Lida Dijkstra
Exposerende kunstenaars:

- Lida Dijkstra - Pastoor
- Marijke in de Bosch
- Marjan Smit
- Romee Kanis
- en anderen ...
-

Goedgekeurd
#kruisbestuivingalom
#kruisbestuivingalom
Exposerende kunstenaars:

- Bianca Bloemen
- Serge Postma
-
-
-
-