Hier vindt u de deelnemende kunstenaars, musea/kunstgaleries en groepsexposities.
Een overzicht van de kunstroutes is opgenomen in de Kunstcatalogus 2019 (verkrijgbaar vanaf begin oktober).

Goedgekeurd
Categorie: Objecten
Stijl: Tja.......
Materiaal: Afgedankte materialen
Goedgekeurd
Categorie: Objecten
Stijl: geabstraheerd
Materiaal: albast
Goedgekeurd
Categorie: Schilderijen
Stijl: Modern Impressionistisch
Materiaal: Acryl, olieverf, klei en brons
Goedgekeurd
Stijl: Figuratief
Materiaal: Brons
Goedgekeurd
Categorie: Fotografie, Schilderijen
Stijl: Grafisch, fotografie
Materiaal: Prints, fotografie, photoshop, acryl verf
Spring naar pagina:
19 20 21 22 23
Goedgekeurd
Exposerende kunstenaars:

- Merab Gagiladze
- Alexey Kvaratskheliya
- Nugzar Kakhiani
- David Giorgadze
- Nicole Schaap
- Marga Boogaard
- David Popiashvili
- Giorgi Kukhalashvili
- Sergey Merenkow

Goedgekeurd
Exposerende kunstenaars:

- Bianca Bloemen
- Serge Postma
-
-
-
-

Goedgekeurd
Exposerende kunstenaars:

- Nic Jonk
Karel Appel
Corneille
Rogier Jonk
Von Visser,
Herman Brood
Rieke Meima
Rian van Nieuwkerk
Victor van Leeuwen
Hetty Branderhorst - Snijder
Peter Sluijter
Begoña Lafuente lópez
Aly van der Woude
Betty Jonker
Marc Lange

-
-
-
-
-

Goedgekeurd
Exposerende kunstenaars:

- Maarten van der Zon
-
-
-
-
-

Goedgekeurd
Exposerende kunstenaars:

Martin Hogeweg
Evert den Hartog
Wim Bals
Janhendrik Dolsma
Jonneke Kodde
Anke Birnie
Rieke van der Stoep
Greta Van Puyenbroeck
Janhendrik Dolsma
Lieven d'Haese

Goedgekeurd
Exposerende kunstenaars:

- Lida Dijkstra - Pastoor
- Marijke in de Bosch
- Marjan Smit
- Romee Kanis
- en anderen ...
-

Goedgekeurd
Exposerende kunstenaars:

Schilderijen en tekeningen:
- Alireza Varzandeh (DE)
- Anne Dewailly (FR)
- Deladier Almeida (BR)
- Lizette Luijten (NL)
- Robert Heindel (US)
- Marcello Malandugno (IT)
- Peter van Straten (ZA)
- Peter Westcott (UK)
- Erika Toliusis (Zuid Amerika)
Glaskunst:
- Nick Mount (Aus)
- Edols & Elliot (Aus)
Beelden:
- Fabrizio Pozzoli (IT)
- Rietje Geurts (NL)

Goedgekeurd
Exposerende kunstenaars:

David Granaat
Bergense School en tijdgenoten
Milène Evers
Esther Koeman
Evelien Kooloos
Elles Limburg
Carla Peperkamp
Saskia van der Poel
Loek Theunissen
Trikolor
Anke Wijnia

Goedgekeurd
Exposerende kunstenaars:

- Marc Chagall
- Kees van Dongen
-
-
-
-

Goedgekeurd
Exposerende kunstenaars:

Grafiekgroep Bergen
Elsbeth Cochius
Eric van de Wal
Hans Kleinsman
Jadranka Njegovan
José van Tubergen
Madeleine Leddy
Nan Mulder
Piet Lont
Gea Karhof
Grafiekgroep Nieuw Zeeland
Beth Charles
Caroll Shepheard
Catherine MacDonald
Jacqueline Aust
Kathy Boyle
Kim Lowe
Mark Graver
Prue MacDougall
Steve Lovett

-
-
-
-
-

Goedgekeurd
Exposerende kunstenaars:

- José Ortiz
- Miguel Maldonado
- Santiago Gutierrez
- Felipe Potosme
- Romeo Gallegos
- Angela Potosme

Goedgekeurd
Exposerende kunstenaars:

- Chris Tap
- Tonny Baars
-Jonathan Wilder
-B-Art
-
-
-
-

Goedgekeurd
Exposerende kunstenaars:

- Judy van Meteren
- Willemien Nijman, mozaïekobjecten en textile art
- Theo Olthuis
- Irene Min
- Emile van den Bergh
- ntb

Goedgekeurd
Exposerende kunstenaars:

Herman van Ankeren
Olga Beijer
Terry van Dijk
Aalt van Huisstede
Paulien van der Klei
Isabel van Rijn
Adrie Schaper
Tiny Schepers
Corry Scipio Blume
Cees Smit
Nettie Wietzema Menkhorst

Goedgekeurd
Exposerende kunstenaars:

Mats Jonasson
Johanna Walters
Vera van der Lingen
Frans Feijen
Boy Aure
Talirai Chimba
-
-
-
-

Kunstenaars

Groepsexposities

Galeries